פחות דיבורים יותר מעשים
23
- יוני
2020
Posted By : admin
פחות דיבורים יותר מעשים

אני פוגשת נשים שמתייעצות איתי, בדרך כלל בתחילת הקריירה כעצמאיות, שתקועות עם נושא השיווק. דף הפייסבוק והאתר שלהן, או כל נכס דיגיטלי אחר, לא גמורים והן לגמרי חסרות אונים בכל מה שקשור בכתיבת תכנים שיווקיים ואחרים.

בעסק חדש, חלק גדול מהזמן של בעל העסק מוקדש לשיווק והאופן בו אתם מוצגים באינטרנט חשוב מאוד. אי אפשר לדחות את כתיבת ה"אודות" לעוד שנה. זה חייב להיות אחד הצעדים הראשונים שעושים. כנ"ל לגבי כתיבה ברורה של השירותים הניתנים ע"י העסק ופוסטים שמבהירים מה הערך שאתם נותנים ללקוחות הפוטנציאלים שלכם.

 

הצורך ללמוד ולהתמקצע

כשאני מבררת מה מעכב אותן, אין להן תשובה ברורה. כשאני מתעקשת, מתברר שהן מרגישות שהן לא מספיק מקצועיות. הן מרגישות צורך ללמוד עוד, לקרוא, לראות סרטונים ולעקוב אחרי אנשים מנוסים מהן באותו תחום. הרבה פעמים הלימוד הזה כולל בעיקר שיטוט בפייסבוק, בכל מיני קבוצות. השיטוט הזה "שואב אותן", מבזבז זמן יקר וגורם להן להרגיש שהן צריכות ללמוד עוד כדי שיוכלו להתחרות בשפע בעלי העסקים באותו תחום.

 

פחות דיבורים יותר מעשים

ללמוד זה טוב. אני לא חושבת שהיתה תקופה בחיי בה הפסקתי ללמוד, אבל לכל דבר יש זמן מתאים וצריך לשלוט במינונים. אם הלימוד הוא בריחה מהתמודדות עם הצורך לקדם את העסק ולשווק את עצמכם, הוא רק גורם נזק. כדי להפוך לאנשי מקצוע טובים אתם צריכים לרכוש ניסיון מעשי, לא תיאורטי. אולי בהתחלה לא הכל יעבוד לכם, בודאי יהיו דברים שלא יצליחו. אבל זו בדיוק הדרך ללמוד ולהתקדם בחיים – ללמוד מהכשלונות. תהיו נחושים, תאמינו בעצמכם, קיבעו מטרות ועשו מה שצריך כדי להשיג את המטרות האלו בצורה אקטיבית ולא פסיבית.

 

איך אני יכולה לעזור?

אני מלווה עצמאים שזקוקים לעזרה "בלעשות" ומתמקדת ב פחות דיבורים יותר מעשים. אין צורך בפגישות ארוכות ולאורך זמן. בפגישות אונליין ממוקדות וקצרות ובמחיר ידידותי לכולם, אנחנו מגדירים מה צריך לעשות, מכניסים את זה ליומן ואני מוודאת שתבצעו מה שהוחלט. למי שיש קושי בכתיבה עצמה, אני עוזרת בעריכת התכנים וכבונוס נותנת הרבה עיצות מועילות להתנהלות של העסק מבחינה שיווקית ופיננסית.

מעניין אתכם? דברו איתי.