סטורי באינסטגרם – אפליקציות מומלצות לעיצוב
10
- נובמבר
2019
Posted By : admin
סטורי באינסטגרם – אפליקציות מומלצות לעיצוב

רואים חברים שלכם מעלים תמונות וסרטונים לסטורי ותוהים איך הם עושים את זה?

סטורי באינסטגרם

הסטורי באינסטגרם מהווה כלי שיווקי שאף אחד, אדם פרטי או בעל עסק, לא יכול להתעלם ממנו. ככל שיותר אנשים מעלים תמונות וסרטונים לסטורי, עולה הצורך להתבלט ולהיות יצירתיים בתכנים שאנחנו מעלים.

יש מספר גדול מאוד של אפליקציות שיעזרו לכם בעצב סטורי באינסטגרם שיהיה מרשים, ימשוך את תשומת הלב ויעביר את המסר שלכם בצורה ויזואלית. מבין כל האפליקציות בחרתי 5 מוצלחות שאני אוהבת במיוחד. כולן חינמיות, לפחות מבחינת השימוש הבסיסי ולא חייבים לרכוש תוספים וטמפלטים בתשלום.

אפליקציית Canva

הופכת את העיצוב לפשוט וקל  וזמינה גם מהמחשב כאתר לעיצוב אונליין. היא מספקת מיגוון טמפלטים לבחירה שיתאימו לעיצוב סטורי, פוסט, פוסטר, לוגו, מצגת, כרטיס ביקור, פלייר ועוד. ניתן להחליף צבעים, פונטים, לשלב תמונות וסרטונים שלכם או להשתמש במיגוון תמונות שהאפליקציה מספקת. אני אוהבת אותה, גם בגלל העושר של התבניות וגם בגלל האפשרות לעבוד מהמחשב ולא מהטלפון.

אפליקציית CANVA

אפליקציית Mojo לעיצוב סטורי באינסטגרם

מאפשרת ליצור סרטונים מהתמונות שלכם. גם באפליקציה זו יש מיגוון של תבניות, אולם רובן משמשות להנפשה של תמונות וטקסט. ניתן לשנות צבעים, טקסטים ורקעים. התוצרים שמתקבלים משימוש באפליקציה זו הם ברמה גבוהה מאוד ואני ממליצה עליה במיוחד.

אפליקציית MOJO

אפליקציית Snapseed

אפליקצית Snapseed מיועדת לעריכת תמונות וכוללת מספר גדול של כלים לשינוי צבעים, תיקונים, אפקטים ופילטרים. בגלל המספר הגדול של האופציות צריך להשקיע קצת יותר כדי להכיר אותה, אבל מרגע שתשתלטו על השיטה, יהיה בידיכם כלי עוצמתי לעיבוד תמונות.

אפליקציית Snapseed

אפליקציית VSCO

אחת האפליקציות האהובות ביותר לעיצוב תמונות. היתרון שלה הוא הכמות הגדולה של פילטרים (חלקם בתשלום) והאפשרות לשנות ניגודיות, טמפרטורה, בהירות ועוד. להכנה של תמונה איכותית, בלי יותר מדי הסתבכויות, זו אפליקציה מומלצת במיוחד.

אפליקציית VSCO

אפליקציית Adobe Photoshop Mix

בנוסף לאפשרויות עריכה שקיימות באפליקציות אחרות, חוזקה של אפליקצייה זו היא באפשרות של שילוב מספר תמונות בשכבות ברמות שקיפות שונות והיכולת למחוק אזורים בתמונה. פשוט מעלים מספר תמונות, בוחרים את הסדר ורמת השקופות וקיבלת שילוב של האלמנטים מכל התמונות. האפליקציה הזו מאפשרת ליצור פיד יפה במיוחד.

אפליקציית Photoshop Mix

 

למי שרוצה ללמוד על שיווק ופרסום העסק, אני ממליצה על הפוסט "פרסום בפייסבוק" שמכיל מידע רב למי שרוצה לשווק את העסק בעצמו.