טיפים לפרופיל אינסטגרם מצליח
10
- מאי
2020
Posted By : admin
טיפים לפרופיל אינסטגרם מצליח

כמו בפייסבוק, גם באינסטגרם יש צורך בהתמדה ועקביות, כדי ליצור דף מצליח.

בשנים הראשונות של האינסטגרם היתה תפיסה שהרשת הזו מתאימה יותר לעסקים שבהם הצד הויזואלי הוא חזק מאוד. היום ברור שאין כמעט עסק שלא יכול להרוויח מפרופיל אינסטגרם מושקע שמעודד אינטראקציה עם העוקבים.

 

איך עושים את זה?

הנה מספר טיפים לפרופיל אינסטגרם מצליח:

 1. בחרו נושא בו תתמקדו והיו עקביים בהעלאת תכנים בנושא שנבחר.

אם פרופיל האינסטגרם שלכם עסקי, אתם יכולים להציג תמונות של המוצרים, סרטונים מאחורי הקלעים של העסק, לתת טיפים בתחום שלכם ועוד.

דוגמאות:

 • זמר ויוצר שמעלה סטוריס על תהליך היצירה
 • ציירת שמעלה סרטונים בהם היא נראית מציירת
 • מדריכת יוגה שמעלה בכל פוסט תנוחה אחת עם הסבר
 • מסעדה שמעלה מתכונים למנות אהובות

אני ממליצה לחקור ולהכיר חשבונות אינסטגרם של עסקים דומים וללמוד מה מצליח יותר ומה פחות עובד.

 1. קיבעו שפה עיצובית לדף שלכם והיצמדו אליה – פרופיל בו משתמשים בפלטת צבעים עקבית או פילטר אחיד, ייראה טוב וידבר אל העוקבים שלכם. כשאנשים מחליטים לעקוב אחרי פרופיל, הם לא יעשו זאת רק בגלל תמונה או סטורי בודד, אלא יכנסו לפרופיל ויתחשבו בנראות שלו.
 2. ביו – השקיעו בביו (אודות) ממוקד ותמציתי שיעביר את הסיפור שלכם וודאו שהוא כולל את פרטי יצירת הקשר איתכם. עבור חשבונות עם פחות מ- 10,000 עוקבים, הביו הוא המקום היחיד בו אפשר להוסיף קישור. נצלו זאת לקשר לאתר שלכם או לדף נחיתה.
 3. השתמשו בסטורי – חלק גדול מהגולשים באינסטגרם נכנסים רק לסטוריס ובכלל לא גוללים בפיד. הסטורי נותן לכם חשיפה גדולה ומאפשר לכם לספר סיפור, להעביר שידורים חיים, להעלות סקרים ולענות לשאלות גולשים. אמנם הסטורי נעלם לאחר 24 שעות, אבל ניתן לשמור סטוריס ב- highlights וכך הם מקבלים חיי נצח. הסטורי הוא גם מקום טוב לתיוג חשבונות אחרים, מה שיכול להוביל לשיתופי פעולה מעניינים.
 4. שלבו טקסטים עם התמונות – זה יכול להיות תאור קצר או סיפור שקשור בתמונה. הטקסט יגביר מעורבות ויצור הזדהות.
 5. השתמשו בהאשטאגים – ההאשטאג מאפשר לתייג פוסט, תמונה, סרטון, תגובה ועוד ברשתות חברתיות. שימוש נכון בהאשטגים יעלה מאוד את התפוצה של החשבון שלכם. קיראו כאן הסבר מקיף על האשטג.
 6. תהיו אותנטיים – אל תנסו לעשות הצגות. ככל שהתוכן שלכם יהיה יותר כן ואמיתי, הוא יהיה מושך ומעניין יותר לעוקבים.
 7. טפחו את קהל העוקבים שלכם והגיבו להם – זה יחזק את הקשר שלכם איתם וגם ירוויח לכם נקודות זכות באלגוריתם של אינסטגרם.

 

לסיכום – טיפים לפרופיל אינסטגרם  מצליח

לאינסטגרם יש למעלה ממיליארד משתמשים פעילים. מדי יום מועלים ברשת למעלה מ- 100 מליון תמונות וסרטונים ועד כה הועלו אליה למעלה מ- 50 מיליארד תמונות.

הסטטיסטיקה מלמדת שהגולשים באינסטגרם מעורבים הרבה יותר מאשר בפייסבוק ע"י לייקים ותגובות. המעורבות היא לרוב חיובית והרבה פחות ביקורתית.

 

מוזמנים לקרוא כאן על אפליקציות לעיצוב סטורי לאינסטגרם.