אודות

ענת כהנאנעים מאוד, שמי ענת ואני עוסקת בייעוץ עסקי ומביאה איתי שנות ניסיון רבות בעולם האינטרנט, כולל בבניית אתרים, ניהול פרוייקטים, קידום, שיווק וייעוץ

אני אוהבת כל מה שקשור בעולם הטכנולוגיה, מכורה לאינטרנט ומאמינה ביכולתי לעשות טוב ולעזור לאנשים להצליח וליהנות מהעסק שלהם.

אני אוהבת לטייל בעולם, לפגוש אנשים ויש לי חיבה מיוחדת לבעלי כנף.

 

למדתי מחשבים בטכניון ויש לי תואר שני במנהל עסקים, אבל הכי הרבה למדתי מהחיים עצמם.

החיים לקחו אותי לכיוון של ייעוץ עסקי באופן טבעי. תמיד הייתי כתובת לחברים שהיו זקוקים לעיצה אבל לקח זמן עד שהבנתי כמה זה משמח ומספק אותי לעזור לאנשים בעסק שלהם וכמה זה בעל ערך אמיתי. מאז אני מגשימה כל יום את החלום שלי ומאושרת בדרך שלי.

כלקוחותי תעמדו תמיד לנגד עיניי על מנת שתיהנו מהמסע איתי ותרויחו הן בקידום העסק והן מהחווייה הייחודית של עבודה עם בעלת מקצוע שבאמת אכפת לה מכם.

 

הניסיון המגוון שלי בא לידי ביטוי בכל תחום בו נעסוק:

  • כמנהלת מוצר אוכל לנתח את השוק בו אתם פועלים, לחקור על המתחרים, להתמקד בצרכים וברצונות של הלקוחות שלכם ולסייע לכם להיות מובילים בתחום העיסוק שלכם.
  • אביא את נסיוני כבונת אתרים שהקימה למעלה מ- 100 אתרים, אייעץ לכם מה לעשות כדי לקדם את האתר ושאר הנכסים הדיגיטלים ולמקסם את הרווחים מהם.
  • כמנהלת פרוייקטים אביא איתי מתודות ושיטות עבודה שיאפשרו לנו תהליך יעיל ומהיר.
  • ההיכרות הרחבה שלי עם עולם ההייטק והטכנולוגיות השונות והרצון להישאר כל הזמן מעודכנת, מאפשרים לי להביא ללקוחות שלי ערך מוסף תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

 

למדיניות הפרטיות של האתר

אודות ענת כהנא