אודות

ענת כהנא

היי, אני ענת כהנא, יועצת לעסקים בדגש על תכנון, מיקוד ופרודוקטיביות.

אני בונה עם לקוחותי תכניות עסקיות, מלווה עסקים במימוש התכניות, מלמדת איך לתמחר מוצרים ושירותים ואיך לעבוד פחות ולהרוויח יותר. בנוסף, אני מסייעת לאנשים שמתלבטים בנוגע לדרכם המקצועית או בנוגע להחלטות גדולות שהם מתקשים בהן.

אני באה מתחום התוכנה ולכן במעטפת שאתן לכם תלמדו איך להוסיף בעסק שלכם שימוש באפליקציות שונות, שיעשו את החיים יותר קלים וישמרו עליכם מעודכנים וחדשניים.

 

מה הביא אותי לעיסוק הזה?

ב- 30 השנים האחרונות עשיתי מיגוון כל כך גדול של תפקידים בסוגי עסקים שונים, שלא נשאר כמעט תחום בו לא נגעתי. הייתי מתכנתת, מנהלת מערכות מידע, מנהלת פרויקטים, מנהלת מוצר, סמנכ"לית תפעול וגם מנכ"לית של חברת תוכנה קטנה. יש לי תואר שני במנהל עסקים, שנתן לי את הידע התאורטי הנדרש בתחום.

אחרי שירות בממר"מ (למדתי בטכניון במסגרת העתודה האקדמית) ועבודה במשך 20 שנים באותו מקום, קרו בחיי אירועים שגרמו לי לצאת מאזור הנוחות שלי ולהמציא עצמי כל כמה שנים מחדש. וכך, עסקתי 6 שנים בבניית וקידום אתרים (עם הספק מכובד של למעלה מ- 100 אתרים מסוגים שונים, כולל אתרי איקומרס), אח"כ "נחטפתי" לעבודה בסטארט אפ בתחום המרתק של מציאות רבודה (AR), ואז חזרתי לעולם האינטרנט בחברת פיתוח.

 

נקודת המפנה

בתחילת שנת 2019 מצאתי עצמי בנקודה בחיים בה התלבטתי בקשר לעתידי המקצועי.

הייתי כל כך עייפה ומרוקנת שלקח לי 3 חודשים עד שהייתי מסוגלת להתחיל לחשוב על מה אני רוצה לעשות בעתיד. לא רציתי לעבוד שוב בתפקיד שמרוקן אותי מאנרגיות ולא משאיר לי כוחות לעשות משהו אחר מלבד העבודה. ידעתי גם שאני רוצה משהו חדש ולא אחד התפקידים שכבר עשיתי. בפוסט הזה אני מספרת על התהליך שעברתי והכלים בהם השתמשתי, כדי לגלות מה השלב הבא שלי.

 

התשובה התבררה מהר מאוד. לא רק בגלל התהליך המתודי שעשיתי, אלא בגלל החיים עצמם – חברים פנו אלי בשאלות ובקשות לייעוץ ומהר מאוד הבנתי שהתיאוריה והמעשה נפגשים יחד בנקודה הזו של ייעוץ לעסקים.

השמחה והסיפוק שאני חווה כשאני עוזרת לאנשים בנקודות שונות בחייהם המקצועיים, הם ההוכחה שהבחירה שלי נכונה.

 

 

 

למדיניות הפרטיות של האתר

אודות ענת כהנא